O nás    Časomíra    Kalendář    Výsledky    Kontakt 

  Úvodní stránka O časomíře Kdy a kde budeme měřit Změřené časy Kontaktujte nás Časomíra pro závody na koních Nejlevnější varianta časomíry pro Vás


Nabízíme k zapůjčení několik variant časoměrných systémů a to v četně systému vyhodnocení.


Tato sekce je momentálně v rekonstrukci. Připravujeme se na novou sezonu.
Pro více informací o našich časoměrných systémech použijte náš [kontaktní formulář].#sprint
Naším hlavním měřícím systémem je časomíra pro měření automobilových nebo motocyklových sprintů.
Jedná se o současné měření dvou jezdců na dvou souběžných drahách, se startem takzvaně z nuly na vzdálenost až 500 m. Nejčastěji se jezdí na 200 a 400 m.
Zařízení obsahuje startovací světla (startovací semafor nebo také startovací stromeček), čtyři až šest sad měřících světelných závor (podle měření s nebo bez cílové rychlosti), informační panel zobrazující časy právě odjetých jízd a řídící a vyhodnocovací systém.
Zařízení není možné zapůjčit bez dohledové osoby.

#rally
Další náš měřící systém je určen pro závody typu rally.
Po závodní dráze se pohybuje více jezdců zároveň, ale na startu a v cíli je vždy jen jeden z nich. Vzdálenost mezi stanovišti Start a Cíl není nijak limitována. Systém evidence jízd (sbírání dat start a cíl) je online ale pokud je v místě závodu špatný mobilní signál (t-mobile), může systém běžet i offline.
Zařízení obsahuje dvě ovládací jednotky (start a cíl) v četně dvou zařízení pro online komunikaci, startovací světlo, cílovou závoru, akumulátorové zdroje a kompletní kabeláže.
Zařízení je možné pronajmout samostatně (po zaškolení obsluhy) nebo s dohledem jedné osoby. Pro obsluhu je potřeba minimálně dvou osob, čtyři jsou však lepší.

Naše cenová politika je nastavena tak, aby byl časoměrný systém dostupný všem, takže cena za pronájem jedné časomíry nepřesahuje částku 4800,- Kč za 1 den měření.
Pokud nám pošlete informace o Vašem závodě (požadovaný způsob měření, termín a místo konání), zašleme Vám přesnou cenovou kalkulaci. viz Kontakt.

V případě Vašeho zájmu o naše služby pamatujte na to, že nejkratší možný termín objednání časomíry jsou 3 týdny před konáním Vaší akce.

-186981-
*created by ©Turbo